W dniach 24 i 25 października odbyło się Forum Partnerstwa Regionalnego Polska-Białoruś.

Forum Partnerstwa Regionalnego jest wieloletnim programem Centrum Stosunków Międzynarodowych ukierunkowanym na budowanie więzi społecznych i biznesowych pomiędzy regionami przygranicznymi Polski i Białorusi.

Read More

Centrum Stosunków Międzynarodowych i Fundacja Konrada Adenauera wydają e-biuletyn poświęcony problematyce stosunków gospodarczych w Europie Środkowej i Wschodniej. Partnerem Biuletynu jest CEED Institute.

Read More

"Unia Europejska i partnerzy zachodni wciąż nie mogą się doczekać poważnego partnera do rozmowy o przyszłości Białorusi wśród opozycji. Historia o jednoczeniu się opozycji na Białorusi będzie się przeciągać i powtarzać. (...)

Read More

Prezes CSM Janusz Reiter udzielił Deutschlandradio Kultur wywiadu na temat stosunków polsko-niemieckich, polityki energetycznej i sytuacji w Europie.

Read More

Centrum Stosunków Międzynarodowych zaprasza na Kielecką Konferencję Bezpieczeństwa, która odbędzie się w Kielcach w ramach XX Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego, dnia 3.09.2012 r., w godz. 15:00-17:45.

Read More

Zapraszamy do lektury "Komentarzy i Opinii" autorstwa Anny Dzieszkowskiej i Jędrzeja Trojanowskiego, pt. "Merkollande - business as usual po wyborach we Francji?".

Read More

Informujemy, że w dniach 13-15 sierpnia 2012 Centrum Stosunków Międzynarodowych będzie nieczynne.